Rada Rodziców

Witamy serdecznie na stronie Rady Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Prudniku.

Rada Rodziców jest jednym z czterech statutowych organów szkoły (Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski).

Prezydium Rady Rodziców na rok szkolny 2019/2020:

Przewodnicząca: Karolina Sroka.

Zastępca przewodniczącej: Violetta Sieradzka .

Sekretarz: Arek Kożuszko .

Celem Rady Rodziców PSP NR 4 jest reprezentowanie rodziców ogółu uczniów naszej szkoły oraz wspieranie działalności statutowej szkoły, jak również współpraca z Radą Pedagogiczną.

Wspieranie działalności statutowej szkoły opiera się przede wszystkim na środkach pozyskiwanych przez Radę Rodziców.

Głównym "sponsorem" tej działalności jesteście Państwo Wy - Rodzice każdego ucznia naszej szkoły.

Pragniemy zachęcić Państwa do wpłat na Radę Rodziców.

Dlatego rozpoczynamy akcję „Rodzic dobrze poinformowany”. Uważamy, że rodzice którzy wpłacają pieniądze muszą wiedzieć co Rada Rodziców zamierza z nim zrobić, na co przeznaczyć, komu pomóc i co zakupić.

Uruchomiliśmy zakładkę Rady Rodziców, gdzie na bieżąco będą aktualizowane wszystkie informację i wydarzenia w naszej szkole. Zamierzamy przeprowadzić takie działania, które upewnią Państwa w przekonaniu że Rada Rodziców jest potrzebna i trzeba ją wspierać finansowo, a pieniądze wpłacane nie są marnotrawione tylko z zamysłem wykorzystywane dla Naszych Dzieci.

Zachęcamy Państwa do współpracy z Radą Rodziców.

Serdecznie prosimy o wsparcie i proszę pamiętać, że każda złotówka wpłacona przez Rodziców wspiera edukację i rozwój jego dziecka.