Turniej wiedzy o bezpieczeństwie

30. września uczniowie naszej szkoły - Aleksy Bożek i Piotr Majerek wzięli udział w „Turnieju wiedzy o bezpieczeństwie”. Ideą zawodów było promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

Do rywalizacji przystąpili uczniowie klas II i III ze szkół podstawowych z gminy Prudnik. Dzieci zmagały się z testem wiedzy o bezpieczeństwie przygotowanym przez policjantów oraz rywalizowały na specjalnym torze przeszkód.

Turniej został zorganizowany przy współpracy Komendy Powiatowej Policji w Prudniku, Urzędu Miasta i Gminy Prudnik oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Prudniku.

Nasi uczniowie świetnie poradzili sobie z konkurencjami: Piotr Majerek zajął 1. miejsce wśród uczniów klas trzecich, natomiast Aleksy Bożek 3. miejsce w kategorii klas drugich. Gratulujemy!

KLASYFIKACJA TURNIEJU KLAS II:

I miejsce – Piotr Nowak, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Prudniku

II miejsce – Wiktor Twardowski, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Prudniku

III miejsce – Alek Bożek, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Prudniku

KLASYFIKACJA TURNIEJU KLASA III:

I miejsce – Piotr Majerek, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Prudniku

II miejsce – Franciszek Zięba, Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Prudniku

III miejsce – Zosia Olszowska, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rudziczce

Po uśmiechach, który nieprzerwanie gościł na twarzach dzieci można stwierdzić, że był to miły, pełen atrakcji dzień, który dostarczył najmłodszym uczestnikom zawodów wiele emocji, radości oraz zabawy.

Utworzono dnia 13.10.2021, 15:09