Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół w Prudniku

Wyprawka

Wyprawka - co przygotować dziecku do szkoły?

• Tornister, a w nim: patyczki, zeszyty: 16-kartkowy w wąską linię, 16-kartkowy w kratkę, 32-kartkowy w kratkę do korespondencji (czyli do zapisywania informacji), 16-kartkowy w kratkę do j. angielskiego oraz zeszyt do religii, 2 teczki na gumkę.
  • Piórnik, a w nim: 2 ołówki, pióro na naboje, zapasowe naboje, zmazik, długopis z wkładem niebieskim i zielonym, nożyczki, klej w sztyfcie, mała temperówka koniecznie z pojemniczkiem, linijka, gumka, kredki ołówkowe.
  • Teczka ,,walizeczka", a w niej: blok rysunkowy z białymi kartkami, blok rysunkowy z kolorowymi kartkami, blok techniczny z białymi kartkami, blok techniczny z kolorowymi kartkami, pastele, plastelina, czarny marker.
  • Farby plakatowe i 2 pędzle różnej grubości - wieszamy na wieszak pod ławką i zostawiamy w szkole.
  • Strój na lekcje wychowania fizycznego: biała bluzka, spodenki  (ew. w sezonie zimowym spodnie z dresu), buty sportowe w worku ściąganym sznurkiem - wieszamy na wieszak i zostawiamy w szkole.
  • Podręczniki będą wypożyczone na czas nauki, ćwiczenia przechodzą  na własność. Proszę założyć okładki.
  • Wszystko należy czytelnie podpisać.

Wrzesień 2021

slider