Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Zespół Szkół w Prudniku

Wycieczka do Wieszczyny

W poniedziałek 27 września klasa VIII d razem z wychowawcą Panią Wioletą Wróblewską oraz Panią Emilią Wilińską wybrała się na 3-dniową wycieczkę do Wieszczyny. O godz. 9:00 wyruszyliśmy na nogach spod szkoły. Trasa mierzyła ok. 9 km. Podczas samej podróży uczniowie świetnie się bawili, rozmawiając i słuchając muzyki. Po ok. 3 godz. drogi dotarliśmy na miejsce. Wszyscy byliśmy zmęczeni, ale zarazem szczęśliwi. Po przydzieleniu uczniom pokoi, mieliśmy czas wolny. Wieczorem zrobiliśmy ognisko, na które zostali zaproszeni rodzice. Pyszne kiełbaski ipianki smakowały każdemu. Po kolacji klasa zaczęła grać w piłkę, a później udała się do ośrodka. Szczęśliwi ósmoklasiści myśleli, że to koniec atrakcji na dziś, lecz byli w błędzie. Po chwili odpoczynku, razem z Paniami zaczęliśmy grać w chowanego po całym ośrodku! Wszystkim towarzyszył dobry humor, który nie mijał wraz z godzinami gry. Późną nocą uczniowie poszli spać.  

Kolejny dzień zaczął się od smacznego śniadania, które sami przyrządziliśmy Następnie klasa z Paniami przygotowywała się do wymarszu w las razem z przewodnikiem. Pani przewodnik ciekawie opowiadała o mijanych miejscach . Po 6 godz. podróży wyczerpani wróciliśmy do ośrodka , a później zjedliśmy pyszny obiad. Wieczorem wszyscy graliśmy wpiłkę lub w karty. Dzień zakończył się sycącą kolacją.  

Ostatnie chwile w ośrodku wszyscy spędzili na pakowaniu się  rozmawianiu na przeróżne tematy. Powrotna droga zleciała bardzo szybko. Pod szkołą każdy odebrał swój bagaż. Wycieczka była niezpomnianym przeżyciem ale przede wszystkim czasem, który spędziliśmy razem. 

Adam Grochowski uczeń klasy VIII d

zdjęcia

Utworzono dnia 25.10.2021, 10:06

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Dziennik elektroniczny

W naszej szkole

W naszej szkole

Slider

 

Link do postępowania przetargowego na dostawę artykułów spożywczych do Zespołu Szkół w Prudniku